Se svým psem teď a tady

Se svým psem teď a tady 2018-02-15T12:21:11+00:00

Trénink „pozitivkou“ je rozhovorem dvou živých bytostí – člověka a zvířete. A proto změna jednoho není možná beze změny druhého.

V čem se tento běh od ostatních liší?

Za téměř tři roky naší spolupráce jsme témata, kterým se na workshopu věnujeme rozvinuli tak, že se jen velmi těžko vejdou do původní časové dotace workshopu, a proto jsme se rozhodli, že si uděláme běh, na kterém bude času dost!!!

Chci se zúčastnit workshopu

Náplň

Možná už řada z vás přišla na to, že ta hromada definic, přesných plánů a ověřených postupů není v tréninku pozitivním posilováním žádnou zárukou úspěchu. Všechna tahle teorie totiž promlouvá skrze slova k člověku…ale on už ji zvířeti předává ne slovy, nýbrž činy. Abychom dokázali správně jednat, vést zvíře v tréninku i krizových situacích bez zaškobrtnutí, nemyslet na trénink, ale BÝT JÍM, tak na to je ideální mít nástroj. Nástroj jak pracovat sám se sebou. A právě tenhle nástroj na práci se svou vlastní myslí ve všech možných i nemožných tréninkových situacích dává náš workshop, který už třetím rokem s úspěchem pořádáme.

Jak workshop probíhá?

Workshop probíhá po 4 večery a je veden dvěma lektory – profesionálním trenérem zvířat (František Šusta ) a terapeutem a koučem (Petra Jaškówová). Naučíme se zde přeladit svou mysl z rušivývh myšlenek a dostat se do „prostoru za příběhy“, soustředit se na to, co je potřebné, užitečné a relevantní pro právě probíhající okamžik, precizně vést trénink bez překladu do slov (neanalizovat, ale jednat) a to i pod tlakem. Naučíme se relaxační techniky, které lze využít ve vypjatých situacích. To všechno si krásně propojíme s teorií pozitivního tréninku a možná zjistíte, že na pozadí téhle vědy je duše, a že všechny ty poučky vedou k jedinému smyslu – ROVNOVÁHA, PŘÍTOMNOST V TOMHLE OKAMŽIKU A RADOST Z NÍ!

První tři setkání probíhají BEZ PSŮ, poslední setkání SE PSY!!!

Přínosy absolvování workshopu: 

  • redukce stresu v běžném životě i ve vypjatých situacích – závody, zkoušky, setkání reaktivních psů apod.
  • větší souhra a porozumění
  • radost ze společného učení a sdílení
  • využití společného potenciálu v tréninku i na závodech
  • úspěšné dosahování nastavených cílů
  • perfektní fyzický výkon s chladnou tj. klidnou hlavou

Lektoři

Všem tento seminář moc doporučuji, hlavně se nebojte na něm mluvit, být aktivní, říkat co si myslíte, zhodnotit zpětně praktická cvičení. To že budete na semináři mluvit o tom, co jste cítili při praktickém cvičení a jak to vše na vás působilo je obrovským krokem vpřed hlavně pro vás, a to vše se projeví na práci s vašimi miláčky.

Jitka Skaličková

Workshop se v nejbližší době bude konat v režii dalších organizátorů, lektoři „jen“ lektorují!

Běh v naší organizaci je v přípravě na druhou část roku 2018.

Kdy a kde?

PSÍ PARK – Brno, 27.2. a 6.3., organizuje Petra Marečková

PESOPARK – Praha Uhříněves, 26.4., 3.5., 10.5., organizuje Jarka Chlumská

Psí park, Brno
Pesopark, Praha