Se svým psem teď a tady – ŘEČ TĚLEM

Se svým psem teď a tady – ŘEČ TĚLEM 2018-05-16T11:11:07+00:00

Trénink „pozitivkou“ je rozhovorem dvou živých bytostí – člověka a zvířete. A proto změna jednoho není možná beze změny druhého.

„Se svým psem teď a tady – ŘEČ TĚLEM“

Tento workshop jsme doposud pořádali ve formě pokračovacího workshopu a byl určen pouze absolventům „Se svým psem teď a tady“. Vzhledem k zájmu jsme se rozhodli upravit náplň workshopu tak, aby byl přístupný i těm, kteří na žádném našem workshopu doposud nebyli. Tento běh je tedy otevřený a jsou srdečně zváni všichni, kteří se chtějí zůčastnit.

Chci se zúčastnit workshopu

Náplň

ŘEČ TĚLEM (a jeho energií) – jsme tento workshop nazvali proto, že se zde zabýváme vyjadřovacími prostředky člověka, kterým se psy komunikujme. Jejich použití velmi úzce souvisí s psychikou trenéra a jeho sebereflexí. Mnoho z nás vyjadřovací prostředky se svým psem používá cíleně i nevědomě. Na tomto workshopu se zaměříme na komunikaci a předání zprávy:
•  Hlasem – jak se doplňuje to, CO říkáme s tím JAK to říkáme?
•  Tělem – gesty, pozicí těla (včetně prací s prostorem), pohybem, pohledem, dotekem – na čem záleží v jejich provedení?
•  Předání zprávy přes vodítko – co vlastně ve skutečnosti přes vodítko sdělujeme?
•  Jak tedy komunikovat tak, aby byla námi zamýšlená zpráva opravdu doručena tak, abychom předešli zbytečnému zkreslení?

Aby účastníkům vše dávalo smysl a mělo tak nejlepší užitek, zařadíme také teorii a praktická dechová i mentalní cvičení, která jsou náplní základního workshopu „Se svým psem teď a tady“.

Jak workshop probíhá?

Workshop probíhá po 4 večery a je veden dvěma lektory – profesionálním trenérem zvířat (František Šusta ) a terapeutem a koučem (Petra Jaškówová).  První tři setkání probíhají BEZ PSŮ, poslední setkání SE PSY!!! Hlavní náplní bude řada aktivit ve dvojicích i ve skupině a skrze vlastní uvědomění a zkušenost si vytvoříme svůj „slovník“.

Při čtvrtém setkání se psy,  budeme nově nabyté zkušenosti aplikovat na praktické cvičení a trénink s nimi.

Přínosy absolvování workshopu:

Ocenění

Lektoři

Kdy a kde?

Registrujte se

Reference

„Petro, moc ti děkuju za tvoji laskavost, moudrost a humor, se kterým mě provádíš novým způsobem nazírání na moji životní situaci. Naše setkávání mi dávají naději, že to, co chci, můžu opravdu změnit.“
LUCIE ZDICHOVÁ
„Petra, veľmi oceňujem Tvoj skutočný záujem o mňa ako klienta. Tvoja energia prispela k môjmu pocitu pohody. Tak som sa mohol myšlienkovo sústrediť na podstatné veci.“
BORIS DOBIŠ
„Petro, ještě jednou díky za včerejší skvělý workshop Emoce všemi smysly. Už dlouho jsem se necítila tak dobře, jako včera večer a co je nejdůležitější, povznášející pocit a lehkost přetrvávají! Budu vřele doporučovat dál a sama se těším na další akce.“
ALŽBĚTA MALKOVSKÁ