Emoční restart

Emoční restart 2018-05-16T11:05:53+00:00

Naše emoce mohou být ZÁTĚŽÍ, která nás drží stále na jednom místě,
nebo také MOCNÝM PALIVEM pro svobodný a vzrušující let životem!

Pokud vysypeme „pytle s pískem“, naše vědomí přirozeně stoupá samo směrem k RADOSTI A LÁSCE!

Chci se zúčastnit workshopu

Co si jako průvodce „beru na cestu“?

  • Mapu úrovní vědomí – protože jít a nevědět kam, je jako odejít z místa, kde si nikdy nebyl/a.
  • Techniky, které umožňují efektivní uvolnění oslabujících emocí. S radostí vámi je předám! Je možné je sama/sám začít používat pro sebe, či své blízké.
  • Drahocenné esenciální oleje terapeutické kvality– pomohou nám ukotvit se v emocích, které nás podporují a energii dodávají!
  • Brain – based koučovací přístup – na svůj život jsme každý sám tím největším expertem.
  • Zkušenostize své praxe i života.
  • Intuici – ještě jsem nepoznala lepší GPS!
  • Humor – pojďme si to společně užít!

Jak budeme na workshopu  pracovat?

S emocemi a pocity pracuji takovým způsobem, který umožňuje efektivní uvolnění emočního náboje bez zveřejňování osobních informací a detailů. Jinými slovy: míra otevřenosti směrem ven je plně v Tvých rukách. Klíčová jsou vlastní uvědomění a otevření se sama/sám v sobě.

Přínosy absolvování workshopu:

Lektoři

Kdy a kde?

Kdy? Nový termín je  v přípravě!

Za kolik? 1200,-Kč, platba předem na účet.

Doporučené vybavení s sebou: Zní to jako klišé, ale dobrou náladu a otevřenost novým možnostem. Pohodlné oblečení, tužku a papír na poznámky. K dispozici bude čaj, káva a voda. Během dne budeme dělat krátké pauzy a jednu delší na oběd.

Registrujte se

Reference

Hlavní přínos workshopu vnímám zejména v tom, že jsem se podívala do nitra sebe sama v atmosféře bezpečí a důvěry. Naučila se sama se sebou pracovat, vnímat své emoce a nebát se jich a díky metodě Emotional Release je částečně i řídit, v tom dobrém slova smyslu.
JITKA SKALIČKOVÁ
Petře patří moje velké poděkování za styl vedení, optimismus, empatii a neskutečnou energii, se kterou mě i dalším pomáhá cestovat nejen emočními rovinami! Probouzí ve mě nové já! Petro, díky, že mi pomáháš uvědomit si spoustu věcí, vnímat sama sebe i svět kolem v jasnějších barvách!
LENKA ZALABÁKOVÁ
Přínosem workshopu Emoční restart je pro mě jednoznačný posun ve zvládání emočně nepříjemných situací v životě. Je to také perfektní způsob, jak každý může nahlédnout do škály emocí obecně i osobně, a jak se naučit používat techniku, díky které výrazně zlepší práci se svými emocemi (především s těmi negativními), udělat svůj život příjemnějším a osobnostně se posunout.
VENDY ŠLECHTOVÁ