O mně

O mně 2018-05-16T11:17:05+00:00

„Mám ráda cesty za sebepoznáním a těší mě na nich provázet i druhé.“

Působím jako kouč a konzultant osobního rozvoje. Od roku 2012 mám soukromou praxi, věnuji se individuálním sezením s klienty a workshopům pro jednotlivce i firmy. Tyto workshopy zaměřuji především na osobní rozvoj a autentický projev. Spolupracuji s trenéry zvířat, kde se zabývám mentálním a emočním nastavením člověka v „rozhovoru“ se zvířaty.

Vystudovala jsem herectví a mám také patnáctiletou praxi ve vedení divadelních workshopů.

Kdo jsem?

V životě zastávám, stejně jako každý z nás, mnoho rolí. Jsem průvodkyně osobního růstu a kouč po profesní stránce, v soukromí – jsem žena skvělého muže a matka tří fantastických dětí a tím to samozřejmě nekončí.Vnímám se jako součást celku, který tvoří vše živé i neživé, vše co „je“.

Od dětství mě zajímali lidé, mám je ráda. Vždycky jsem si s nimi ráda povídala, poznávala skrze ně i sebe. Vnímám společnou podstatu všech lidí a zároveň i to,  jak jsme různorodí, a každý máme tedy i jiný potenciál. Je skvělé a velmi prospěšné osvobodit ho od letitých nánosů a bloků tak, abychom mohli vlastní potenciál používat, svobodně a s radostí tvořit a dále rozvíjet.

Jaké mám specializované vzdělání?

Jak vám můžu pomoci?